...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

“Karasu Belediyesi’nden WhatsApp Hattı”

Ana Sayfa » Etkinlikler » “Karasu Belediyesi’nden WhatsApp Hattı”
03 Nisan 2017
“Karasu Belediyesi’nden WhatsApp Hattı”

“Karasu Belediyesi’nden WhatsApp Hattı” Karasu Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepleri daha hızlı takip edebilmek için WhatsApp hattı oluşturdu. Karasu Belediyesi, çalışmaların ve taleplerin daha süratle çözülebilmesi maksadıyla Whatsapp hattını devreye soktu. Karasulu Vatandaşlar,

Sosyal Medyanın yanı sıra; +90 (530) 634 06 54 numaralı WhatsApp hattına şikâyet ve taleplerini iletebilecekler. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, vatandaşların gördükleri aksaklıkları hem yazılı olarak bildirmeleri, hem de fotoğrafını çekip gönderebilmeleri için bir sistem oluşturduklarını belirterek, “Vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için ellimizden geleni yapmak bizim görevimiz. Biz hizmet için varız. Bu kapsamda vatandaşımız bize oluşabilecek herhangi bir sorunu ne kadar hızlı iletirse biz de o kadar hızlı çözümleyebiliriz. Vatandaşlarımız sıkıntısını bizlere ulaştırdığı takdirde belediyemiz süratle çözümü için uğraşacak, ayrıca bildirdikleri sorunu WhatsApp hattımız üzerinden de takip edebilecekler” dedi.

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

Sakarya Nehri’ni Korumak İçin 160 Milyonluk Liralık Yatırım

Sakarya Nehri’ni Korumak İçin 160 Milyonluk Liralık Yatırım Sakarya Nehri’ni Korumak İçin 160 Milyonluk Liralık Yatırım SAKARYA (AA)

YSK’dan seçim açıklaması

YSK’dan seçim açıklamasıYSK’dan seçim açıklaması Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminde aday

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN