...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Başkan İspiroğlu Vatandaşların Sorunlarını dinledi.

Ana Sayfa » Haberler » Başkan İspiroğlu Vatandaşların Sorunlarını dinledi.
15 Mayıs 2015
Başkan İspiroğlu Vatandaşların Sorunlarını dinledi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Yalı Mahallesi Plaj Caddesinde yapılan orta refüj çalışmalarını yerinde incelerken vatandaşlarla da sohbet edip, sorunlarını dinledi.

Başkan İspiroğlu, Yeni Mahalle, ve Yalı Mahallesi Plaj caddesini gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulurken vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

İspiroğlu, vatandaşlarla birlikte çay ve kahve içerek, sıkıntılarını not aldı. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, vatandaşlara yaptıkları hizmetleri anlatarak, ilçeye yeni hizmetler sunacaklarını vurguladı. Vatandaşlar, Başkan İspiroğlu’ndan yeni yeşil alanlar ve park yerleri yapılmasını talep etti. Vatandaşların isteklerinin kısa zamanda yerine getireceğini vurgulayan İspiroğlu; ‘’ Tüm çalışmalarımız Karasu için, Karasulular için ve ilçemizi ziyarete gelen misafirlerimiz için. Karasuyu Türkiye’nin; Sosyal, Kültürel ve Turistik cenneti haline getirmek için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

RastgeleSeçilen İçerik
Karasu Hakan Doğalgaz

14 Nisan 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN