...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Devletin tüm imkânlarıyla Karasu’da seferberlik ilan edildi.

Ana Sayfa » Haberler » Devletin tüm imkânlarıyla Karasu’da seferberlik ilan edildi.
01 Ekim 2015
Devletin tüm imkânlarıyla Karasu’da seferberlik ilan edildi.

Devletin tüm imkânlarıyla Karasu’da seferberlik ilan edildi.

“Yaraları Hep Birlikte Saracağız” Karasu’da yaşanan sel felaketi sonrasında, Karasu Belediyesi, AFAD ve ilgili tüm birimler 7/24 görev başında. Başkan İspiroğlu; “Selzede vatandaşlarımızla hep birlikte bu yarayı saracağız.

Ekiplerimiz bir yandan çalışmalarını sürdürürken bir yandan da zarar tespitleri yapılmaya çalışıyor.

Hiçbir vatandaşımız mağdur olmayacak” dedi. Sakarya’yı etkisini altına alan yağmur yağışı sonrası Karasu’da metrekareye 144 kilogram yağış düştü. Yaşanan afet sonrası bölgede yaşamın olumsuz etkilemesiyle Karasu Belediyesi ve ilgili tüm birimler teyakkuza geçti.

İlçede meydana gelen sel felaketi sonrasında ekipler yağışların başladığı geçen Salı gecesinden bu yana nöbette. Belediyenin tüm iş makineleri, ekipleri sahada çalışmaları sürdürürken, AFAD ekipleri de bölgede herhangi bir olumsuz gelişme yaşanmaması için bekliyor.

“Hiç Bir Vatandaşlarımız Mağdur Olmayacak” Gece boyunca tüm selin vurduğu bölgeleri gezen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, bir açıklama yaparak; “Sel felaketinin yaşanmasının ardından devletimizin tüm imkânları ilçemizde seferber edilmiştir.

Ekiplerimiz her bölgede çalışmalar yapıyor. Maddi zarar çok büyük. Tarım arazileri sular altında kaldı. Selzede vatandaşlarımızla birlikte bu yarayı saracağız. Bununda üstesinden geleceğiz. Bir yandan zarar tespitleri yapılmaya çalışıyor. Hiçbir vatandaşımız mağdur olmayacak” dedi.

karasusel1

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

RastgeleSeçilen İçerik
Karasu Fidan Manav

12 Mayıs 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN