...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Karasu Belediyesi Asfalt Öncesi Alt Yapı Hazırlıkları

Ana Sayfa » Haberler » Karasu Belediyesi Asfalt Öncesi Alt Yapı Hazırlıkları
08 Temmuz 2015
Karasu Belediyesi Asfalt Öncesi Alt Yapı Hazırlıkları

Karasu Belediyesi Asfalt Öncesi Alt Yapı Hazırlıkları

Karasu Belediyesi, bir yandan sıra asfalt serim, asfalt bakım, onarım ve yama çalışmalarını devam ettirirken diğer taraftan da asfalt çalışmaları öncesinde zemin iyileştirme ve asfalt alt yapı hazırlıklarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.

Karasu Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt alt yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, yaz sezonu içerisinde asfalt yapılacak bölgelerde zemin iyileştirme ve yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek sorumlulardan bilgiler aldı.

Asfalt yapılacak alanda incelemelerde bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Asfalt yapımı öncesinde yollarımızı olabildiğince genişletiyor ve zemin iyileştirme çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.

Dar yolları genişleterek daha kullanılabilir alanlar oluşturmaya çalışıyoruz ifadesini kullanan Başkan İspiroğlu, “Yeni asfalt sezonumuzu, asfalt şantiyemizin doğalgaza geçmesiyle başlatmış olduk. Bir yandan sıra asfalt, asfalt yama, bakım ve onarım çalışmalarımızı titizlikle sürdürürken diğer taraftan da asfalt yapımı öncesinde zemin iyileştirme, asfalt alt yapı hazırlığı ve yol genişletme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli yol hizmetini, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme ile sunarken, yollarımızı mevcut durumundan daha ileriye götürmek için tüm çalışmalarımızı en ince ayrıntısı ile gerçekleştiriyoruz. Dar alandaki yollarımızı genişletiyor, genişletme işlemi ile beraber, işlemin yapıldığı alanda ikamet eden vatandaşlarımızın tozdan rahatsız olmamaları için sulama işlemini de anında gerçekleştiriyoruz. Yapılacak asfalt için de bordür taşlarımızı döşeyerek yollarımızı daha kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Asfalt alt yapı ve zemin iyileştirme çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Başkan İspiroğlu, kısa süre içerisinde asfalt çalışmalarını, Sakarya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte çalışarak tüm ilçeye yansıtıp Karasudaki asfalt sorununun tamamen çözüleceğini belirtti.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN