...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Karasu Sahil Projesi 1 Ağustos Cumartesi günü Açılıyor.

Ana Sayfa » Haberler » Karasu Sahil Projesi 1 Ağustos Cumartesi günü Açılıyor.
31 Temmuz 2015
Karasu Sahil Projesi 1 Ağustos Cumartesi günü Açılıyor.

1 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılışına tüm vatandaşları davet eden Başkan Toçoğlu, “Yeni sahili, yenilenen yolları ve yaşam alanlarıyla Karasu artık çok daha güzel. Sahil Parkı; Karasu ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon Projesi açılışına tüm vatandaşları davet etti. 25 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen tesis ile hedeflerinin kuzey sahillerini mavi bayrakla buluşturmak olduğunu da belirten Başkan Toçoğlu, saat 19.00’da gerçekleştirilecek açılış töreni ile şehrin turizm potansiyeli açısından da önemli bir hizmeti Sakarya’ya kazandırmış olacaklarını vurguladı.

 Toçoğlu’ndan Açılışa Davet, Projenin sosyal donatıları oldukça yüksek bir özelliğe sahip olduğunu da aktaran Toçoğlu, “Yürüyüş yollarından çocuk oyun gruplarına, plaj futbol ve voleybol sahalarından amfi tiyatroya kadar birbirinden zengin alanlar yeni tesisimizde bulunuyor. Hamdolsun ilçemize değer katacak yeni bir hizmeti daha hayata geçirdik. Ayrıca sahile uzanan cadde de gerekli yenileme çalışmalarımızı tamamladık. Dediğimiz gibi; yeni sahili, yenilenen yolları ve yaşam alanlarıyla Karasu artık çok daha güzel. Açılışımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Karasu ve şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN