...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Karasu Aktar – Karasu Baharat Özgür Batur

Adres : İncilli Mah. Karakol Cd. 8/B 54500 Karasu/Sakarya

Telefon : 0544 351 92 43

Faks : -

-

-

03 Haziran 2015
Karasu Aktar – Karasu Baharat Özgür Batur
 
 
Karasu Aktar – Karasu Baharat

Özgür Batur

İncilli Mah. Karakol Cd. 8/B 54500 Karasu/Sakarya

Tel.: 0544 351 92 43

Baharat Çeşitleri
Bal, Pekmez Çeşitleri
Bitkisel Aromatik Sular
Bitkisel Çaylar
Bitkisel Kapsüller
Bitkisel Kremler
Bitkisel Macunlar
Bitkisel Sabunlar
Bitkisel Saç Boyaları
Bitkisel Yağlar
Ayak Bakım Ürünleri
Bronzlaştırıcı Ürünler
Bulunmayan Ürünler
Cilt Bakım Ürünleri
Entresan Ürünler
Form Ürünleri
Göğüs Bakım Ürünleri
Hint Kınası Çeşitleri
Kına Ve Düğün
Kuru Bitki Ve Baharatlar
Organik Ürünler
Pasta Malzemeleri
Saç Bakım Ürünleri
Solüsyonlar
Sporcu Destek Ürünleri
Şifalı Bitkiler
Tarım Ürünleri
Tohum Çeşitleri
Toprak Çeşitleri

BATUR’DAN YORGUNLUĞA FORMÜL

-baturdan-yorgunluga-formul

Karasu Aktar Baharat İşletmecisi Özgür Batur, bahar yorgunluğuna bitkisel çözüm olan formülü açıkladı. Batur, “Doğal karışım yolları ile metabolizmamızı güçlendirerek sağlıklı olabiliriz” dedi.

Bizleri zırh gibi korur

Karasu Aktar Baharat İşletmecisi Özgür Batur, bahar yorgunluğuna iyi gelecek formülü açıkladı. Batur, “Baharın gelmesiyle birlikte vücudumuzda oluşan halsizlik ve kırgınlıklardan bağışıklık sistemimiz nerde ise iflas etme noktasına gelir. Bağışıklık sistemimizin zayıflaması sonucu bahar aylarında sıklıkla bahar nezlesi ve grip gibi çeşitli hastalıklara yakalanırız. Bu sebepten dolayı bağışıklık sistemimizi güçlendirecek ve vücut direncimizi arttıracak karışımlara ihtiyacımız vardır. Bitkisel karışımlar vücut direncimizi dışarıdan gelecek etkenlere karşı zırh gibi korurlar ve bağışıklık sistemimizin güçlenmesini sağlarlar. Bahar aylarında sıklıkla görülen bahar alerjilerine ve polen alerjilerine karşı çörekotu yağı kullanılarak korunabilir” ifadelerini kullandı.

Faydası saymakla bitmez

Bahar aylarında baş belası haline gelen ve rahat bir yaşam sürdürmeyen geniz akıntılarına karşı da yeni bir formül açıklayan Batur, “Adaçayının insan hayatındaki fazlarını birçoğumuz biliyoruz. Faydaları saymakla bitmediği gibi uzmanlar, adaçayını özellikle bahar aylarında geniz akıntılarına, diş eti kanamalarına ve hayatımızı olumsuz etkileyen ter kokularına karşı etkili olduğunu onayladılar. Aynı zamanda adaçayı bağışık sistemimizi güçlendirdiği gibi gribe karşıda önemli etkileri vardır. Özellikle çocukların ve belli bir yaş üzeri kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirmesi için günlük olarak kullanılmasını tavsiye ederim. Sağlıklı bir vücut istiyorsak tabi sağlıklı beslenmekte şart” şeklinde açıkladı.

Yemeklerin olmazsa olmazları

Tüm bitkilerin olduğu gibi zencefilin de şifalarının ve iyileştirdiği hasta sayılarının saymakla bitmeyeceğini belirten Batur, “Vücut direncimizi arttırmanın en kolay yolu zencefil. Uzmanlar her gün bir miktar su içilmesi için önerilerde bulunuyor. Su vücudumuzun tüm sistemlerini çalıştırdığı gibi su ile bazı bitkisel karışımlar bizleri güçlendiriyor. Evde günlük içme suyumuza yaş zencefil ve kabuk tarçın atarak günlük içme suyumuzu daha şifalı hale getirebiliriz. Bir diğer husus ise evlerde yemek yaparken her yemeğe mutlaka zencefil koymalıyız. Yemeğin hem lezzeti güzel olur hem de sağlıklı bir yiyecek olur. Uzmanlar tarafından ise salatalara, nar ekşisi özü ve sumak ekşisi özü kullanımını tavsiye ediliyor. En önemli husus ise kesinlikle güvenilir aktarlardan alışveriş yapılmalı” dedi.

 
 
 

Video Eklenmemiş.

Firma Harita Bilgisi

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 1

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN