...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

“Karasu’da Her Mahalleye Çocuk Parkı”

Ana Sayfa » Haberler » “Karasu’da Her Mahalleye Çocuk Parkı”
24 Ekim 2016
“Karasu’da Her Mahalleye Çocuk Parkı”

Karasu’nun, hızla büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğuna vurgu yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu: “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın en büyük sorunlarından bir tanesi de oyun alanları bulamaması. Karasu, sürekli göç alan, hızla büyüyen ve gelişen bir ilçe. Bunu göz önünde bulundurarak her mahallemize bir çocuk oyun grubu projemize 2015 yılında hız verdik.

2015 yılı içerisinde Park ve Bahçeler Ekiplerimizin incelemeleri sonucu gerek duyulan 23 farklı noktaya çocuk oyun grubu yaptırdık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakabilmek için böylesi tesislerin sayısını daha da arttırmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız 2016 yılında devam ettiği gibi 2017 yıllarında da aralıksız devam edecektir” dedi. Karasu halkının en iyi hizmetleri hak ettiğini ifade eden Başkan Mehmet İspiroğlu: “İlçemiz genelinde birçok çalışmaya, birçok projeye halkımızın desteğiyle imza atıyoruz. Hizmet kalitemizi her geçen yıl arttırarak çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz” dedi. “Parklar Tamamlandı” Karasu sınırları içerisinde bulunan bütün mahallelerimize, uzak yakın demeden oyun grubu oluşturmak için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü dile getiren Başkan İspiroğlu; & Karasu’da oyun grubu olmayan mahalle bırakmayacağız. Bu konuda çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Küçük Karasu Mahallemiz ve Aziziye Mahallesi Lozan Caddemizde bulunan alanlardaki çalışmalarımızı tamamladık. Oyun gruplarının yanı sıra uygun olan her parkın içine spor aletleri de kuruyoruz.

Karasu Belediyesi olarak çocuklara bu imkânı sağlamak bizim görevimiz, bunun için ne gerekiyorsa yapacağız ifadelerini kullandı.

karasupark3

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN