...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Karasulu Şehidin İsmi Okulda Yaşatıldı.

Ana Sayfa » Haberler » Karasulu Şehidin İsmi Okulda Yaşatıldı.
28 Aralık 2016
Karasulu Şehidin İsmi Okulda Yaşatıldı.

Karasulu Şehidin İsmi Okulda Yaşatıldı 23 saat önce Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hasan Keleş’in ismi Karasu ilçesindeki bir okula verildi.

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Hasan Keleş’in ismi Karasu ilçesindeki bir okula verildi.

Eski adıyla Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen törende konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, vatan ve millet için canını feda eden tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

Şehit Hasan Keleş’in de devleti ve milleti için canını verdiğini vurgulayan İspiroğlu, “Kıymetli evladımızın adı, ilçe Kaymakamımız Şafak Gürçam’ın girişimleriyle ilçemizdeki meslek lisesine verildi. İsmini yaşatacağımız şehidimiz Keleş, vatanseverlik aşkıyla öğrencilerimize örnek olacaktır. Öğrencilerimizin şehidimizin izinde, vatan, bayrak, birlik, kardeşlik ve Allah yolunda yürüyeceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

İlçe Müftüsü Mustafa Aydın’ın dua etmesinin ardından Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ismi, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak değiştirildi.

Törene Kaymakam Gürçam, ilçe kurum ve kuruluşların müdürleri, şehidin aile yakınları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN