...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Karasu’ya Dört Yeni Çocuk Parkı

Ana Sayfa » Haberler » Karasu’ya Dört Yeni Çocuk Parkı
13 Nisan 2015
Karasu’ya Dört Yeni Çocuk Parkı

Karasu’ya Dört Yeni Çocuk Parkı

Karasu Belediyesinden 4 yeni çocuk parkı, çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesi için faaliyete geçti.

Karasu Belediyesi İlçedeki park ve Bahçelerde yürüttüğü çalışmalarla çocukları sevindirirken büyükler içinde spor alanları yaratıyor.

Karasu Belediyesi Başkanı Mehmet İspiroğlu yapıtığı açıklamada; Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri  bütün gün okulda yada evde enerjilerini yeteri kadar harcayamayan cocuklarımız için her mahallede güvenilir cocuk oyun alanları yaratmayı hedefliyoruz. dijital teknolojinin yaşamımızın her alanına girdiği bir dönemde coçuklarımızın açık alanlara, yeşile, arkadaşlarıyla bir arada oyun oynayacakları ortamlara olan özlemini de artıyor. sağlıkla mutlulukla, paylaşım ve bir arada olmanın değreriyle büyüyen çocukların, aynı oranda sağlıklı bir toplum oluşturacağının bilinciyle onlar için en iyisini en güzelini yapmaya çalışıyoruz dedi.

İspiroğlu, Parklarımızı sadece çocuklarımız için değil büyük küçük herkesin faydalanabileceği şekilde düzenliyoruz. Alanlar uygun olduğu sürece yeni yaptığımız tüm parkları çocuk oyun gurupları, oturma, spor ve yürüyüş alanları ile donatıyoruz. Bir taraftan yeni parklar yaparken bir taraftan da eski parkları yeniliyoruz. Tüm bu yeni park çalışmalarımızın yanında mevcut parklarımızda bakım ve onarım çalışmaları da devam ediyoruz. Parkları, ihtiyaç durumlarına göre düzenlemelerle spor alanları oluşturup oturma grupları ve panel çitler yerleştirerek daha kullanışlı ve güvenli hale getirdik. Park çalışmalarımız bundan sonrada vatandaşlarımızdan gelen talepler ve ihtiyaçlar çerçevesinde devam edecek . Bu parklarımız tüm halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ali
24 Mayıs 2015 - 05:59

gf6khan DİNc7ER diyor ki:Serdar Bey ; İsim konusunda bf6lgeye yakınlığından dolayı bir şekilde İzmir’in en eski yerleşim yeri olan yeşilova bf6lgesinde ylraean ve son df6nemde adı e7ok gee7meye başlayan yeşilova hf6yfcğfcnden faydalanılması taraftarıyım.Sonue7ta binaların taştan yapıldığını farzedersek;Taşlarla sembolize edilmiş hf6yfcklere kazaklar OBA derlermiş (kaynak;vikipedi).Ayrıca mezunu olduğunuz Bornova Anadolu lisesi (BAL) de aynı bf6lgede olduğu ie7in isim benzerliği nedeniyle OBA BORNOVA veya OBA YEŞİLOVA favori isimlerim.İyi gfcnler dilerim.

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN