...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

KOCAALİ 3.KALKAN BALIĞI ŞENLİĞİ

Adres : -

Telefon : -

Faks : -

-

-

15 Mayıs 2015

Sakarya Kocaali Belediyesi ile Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Kulübü Derneği “Kalkan Balığı” Şenliği düzenliyorlar.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 3’ncüsü düzenlenen “Kalkan Balığı” festivali 23 Mayıs tarihinde Kocaali İlçesi Karadeniz sahilinde düzenlenecek. Kalkan Balığı festivalinde kalkan balığı yakalama yarışması yapılacak. Tüm illerden balık tutkunlarının yarışmaya katılabileceği açıklandı.

Yapılacak olan organizasyon öncesinde yapılan toplantıya Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Olta Balıkçıları Federasyonu’nun (Obaf ) Başkanı İsmail Atalay ve Yardımcısı Kürşat Ceylan Uşak’tan katıldılar.

23-24 Mayıs’ta yapılacak festivale ünlü bir isim de konser verecek.

Kocaali Belediyesi ile Balık Tutkunlarının 2 yıldır düzenlediği Balkan Balığı Festivali’ne bu yıl daha çok katılım beklediklerini ifade eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar “bu yıl festival çok renkli olacak. Balık tutkunları da keyfili bir yarış ortamını yaşayacaklar. Tüm Sakarya halkı ve çevre illerden gelecek herkesi festivalimize bekliyoruz” dedi.

Sakarya Balık Tutkunları Derneği Başkanı Şenol Beriş “her yıl balık tutkunlarının beklediği festival tarihimiz belli oldu. Kocaali Belediye Başkanı’nın büyük destek ve katkıları ile 3’ncü festivalimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm olta balıkçılarını Karedeniz’de kalkan balığı yakalama yarışmasına bekliyoruz” dedi.

Video Eklenmemiş.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 1
Resim 1

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN