...
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya

Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik / Giriş Yap

Kutlu Doğum Haftası mesajı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,

Ana Sayfa » Haberler » Kutlu Doğum Haftası mesajı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,
16 Nisan 2016
Kutlu Doğum Haftası mesajı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,

Kutlu Doğum Haftası

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Kutlu Doğum Haftası” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“İnsana Saygı, Merhamet, Şefkat, Sevgi ve Hoşgörü”

“Peygamberimiz, bütün insanlığa kucak açarak, doğruluk ve güzel ahlakın en iyi örneğini kendi hayatıyla göstermiştir” diyen Başkan İspiroğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Peygamber Efendimizin doğumunun sene-i devriyesini idrak ettiğimiz bugünleri ‘Kutlu Doğum Haftası’ olarak kutlamak; kardeşlik, barış ve iyi ahlak gibi vazgeçilmez değerlerimizin hatırda tutulması için önem arz etmektedir. Rahmet, sevgi, hoşgörü ve adalet gibi erdemli değerleri kişiliğinde toplamış olan Peygamber Efendimiz, hayatı boyunca insanları doğruluğa, iyiliğe yardımlaşmaya teşvik etmiştir. O’nun getirdiği İslam mesajında; insana saygı, merhamet ve şefkat, sevgi ve hoşgörü vardır.

“Barış, Sevgi ve Kardeşlik”

Bu duygu ve düşüncelerle başta Karasulu hemşerilerimiz olmak üzere ülkemizin ve İslam dünyasının Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyor, tüm insanlık için barış, sevgi, kardeşlik ve huzurlu bir gelecek için fırsat olarak değerlendirilmesini diliyorum”

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi.

BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi. BTK’dan o telefonların satışına yasak geldi Bilgi Teknolojileri ve İletişim

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması.

SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ Açıklaması. SATSO’dan ‘Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.

Karasu Sosyete Pazarı Açıldı.Karasu Sosyete Pazarı Açıldı. Karasu’da 26 Ekim. Cuma günü faaliyete geçen

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN